Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları herşeyden önce adaptör girişindeki aşınmalardır. Bu tarz arızalar şarj girişinin ötürü olduğu gibi kabloyu takılıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör tamiri bozuk jakın orijinal girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer elektrikten dolayı yanmasıdır. Bu tür arızalar genellikle garanti dahilindedir ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik fişlerinden farklı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih edin. Adaptör girişi notebookunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile bantladıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır En son olarak laptopunuzu bataryayı çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Öbür kullanıcı hatası ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu yavaşça yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.